Naše služby

Nábytek v centru Prahy na ploše 260 m2


Již 9. rokem pro vás nabízíme v Pražské tržnici v Holešovicích v hale č. 29 na ploše 260 m. celý sortiment nábytku od prověřených českých i zahraničních výrobců.

Naše nabídka

Původně jsme se orientovali především na čalouněný nábytek - sedací soupravy, pohovky, křesla, postele. Najdete zde klasické sedací soupravy, ale i sedací soupravy nejmodernějších tvarů, všechny v široké nabídce potahových látek a kůží, rozkládací i nerozkládací v rozměrech podle Vašich přání a potřeb.

V naší nabídce převažuje kvalitní nábytek od českých výrobců, doplněný o nábytek od prověřených zahraničních firem, s kterými spolupracujeme již řadu let.

Postupem času jsme nabídku rozšířili o celý sortiment nábytku, můžete zde vybavit celý byt i kancelář v moderním nebo klasickém stylu. Nechybí ani nábytek na míru, včetně zaměření a instalace. Stačí nakreslit jednoduchý nákres a rádi Vám připravíme rozpočet.

Nový přivezeme, starý odvezeme

Samozřejmostí je zajištění dovozu Vašeho nového nábytku  na Vaši adresu a v případě Vašeho zájmu Vám odvezeme Váš starý nábytek. Zajistíme vám autodopravu nebo menší stěhování za výhodnou cenu i bez nákupu u nás.

Rozměry upravíme

U většiny nábytku upravíme rozměry podle Vašich přání a potřeb.

Montáž nábytku a rekonstrukce interiéru

U nábytku, který je dodáván v demontovaném stavu zajistíme montáž. Nabízíme také kompletní rekonstrukci Vašeho bytu - instalatérské práce, elektrikářské práce, malování, obklady, sádrokarton, bytová jádra, plovoucí podlahy, okna a dveře. Na veškeré práce je poskytována záruka dle zákona.

Impregnace a čištění

Nabízíme impregnaci a čištění sedacích souprav kožených i látkových, veškerého čalouněného nábytku i koberců. Impregnací prodlužujete životnost vašeho nábytku.